Pánske hodinky

Top filtre
Počet produktov: 1 657

Moderné, luxusné i športové pánske hodinky

Pekné elegantné hodinky sú totiž nielen spoľahlivým ukazovateľom času, ale aj výnimočným módnym doplnkom, ktorý doplní každý ležérny, športový či formálny outfit.

V našej ponuke na Zalando nájdeš automatické a mechanické modely, digitálky a populárne chronografy. Všetky spája majstrovské spracovanie, špičkové materiály a nadčasový dizajn, ktorý nepodlieha módnym trendom.

Chronografy, ktoré ukazujú viac, ako len čas

Chronografické hodinky s krytom z nehrdzavejúcej ocele zobrazujú okrem času aj dátum a majú i funkciu stopiek. Väčšina modelov vyniká vodotesnosťou 5 ATM, takže si ich nemusíš dávať dole napríklad pri umývaní rúk. Hodinový mechanizmus Quartz je spoľahlivý a presný, a preto je medzi zákazníkmi veľmi vyhľadávaný. Hodinky s týmto mechanizmom sú napájané batériou, ktorá sa stará o nepretržitý chod strojčeka.

Automatické analógové pánske hodinky nepoužívajú batériu, ale sú poháňané rotorom a pružinou. Pri samonaťahovacích modeloch nie je nutné pravidelné manuálne pretáčanie, pretože hodinky sa naťahujú vďaka pohybu počas nosenia. Na Zalando nájdeš elegantné modely, ktoré majú zapínanie na zatváraciu pracku alebo na sponu.

Digitálne hodinky zobrazujú údaje na digitálnom displeji prostredníctvom čísiel. Mnohé modely majú praktické podsvietenie displeja, zobrazujú dátum a majú alarm a stopky. Okrem športových digitálnych hodiniek u nás nájdeš aj atraktívnu ponuku elegantných modelov, ktoré sa hodia ku obleku.

Buď smart ako hodinky

V posledných rokoch sa smart hodinky stali obľúbeným doplnkom na každodenné nosenie. Okrem zobrazovania času ti dokážu dať údaje o tvojom srdcovom rytme, zobrazia dátum, majú stopky a alarm, a dokonca vedia sledovať kvalitu tvojho spánku. A to nie je všetko. Smart hodinky majú vbudovaný hudobný prehrávač a šikovnú dotykovú obrazovku, s ktorou sa dá ľahko a prehľadne pracovať. Buď smart aj ty a kúp si na Zalando špičkové hodinky s množstvom zaujímavých funkcií.

Pánske hodinky v darčekovom balení urobia radosť mladým i starším pánom. Sú vhodným darčekom k životnému jubileu, maturite či k promócii. Na Zalando sú dostupné štýlové modely s rôznymi typmi sklíčok, ako napríklad hodinky s minerálnym sklíčkom, najodolnejším safírovým sklíčkom, ale aj modely s plastovým sklíčkom. Vyber si pánske hodinky podľa svojho vkusu a teš sa z krásy a kvality, ktorá nepodlieha času.