Rukavice pre mužov

Top filtre
Počet produktov: 161

Teplé a štýlové rukavice pre mužov

Elegantné kožené rukavice nesmú chýbať v šatníku žiadneho moderného muža, teplé lyžiarske rukavice zas v žiadnej lyžiarskej výbave. Na Zalande vás prekvapíme bohatou ponukou prstových rukavíc a palčiakov, ktorá uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

Na zistenie správnej veľkosti rukavíc si stačí zmerať šírku a dĺžku ruky, od špičky prostredníka až ku zápästiu. Správna veľkosť rukavíc na dlani netlačí, no rukavice by nemali ani odstávať. Rukavice skrátka musia sadnúť ako uliate.

Pánske rukavice k bunde i ku kabátu

Elegantný zimník si priam pýta štýlové kožené rukavice z kvalitnej kože. Dostupné sú v univerzálnych tmavých odtieňoch, ktoré fantasticky ukážu so všetkými farbami vrchného ošatenia. Precízne spracovanie a koža prémiovej kvality robia z rukavíc luxusný módny doplnok. Niektoré modely z hladkej kože majú zdobné prešívanie a ramienky či zapínanie okolo zápästia, ktoré uľahčí obliekanie . Sú ako stvorené do ulíc mesta.

Teplé zimné rukavice s hrejivou podšívkou dokonale tepelne izolujú a v chladných mesiacoch sú nenahraditeľným doplnkom outfitu. Vyrobené môžu byť z teplučkého flísu vyrobeného z polyesteru, ale aj z akrylu či polyamidu. Niektoré modely majú špičky prstov upravené tak, aby ste si ich pri manipulácii s mobilom nemuseli dávať dolu.

Na Zalande ponúkame funkčné lyžiarske rukavice, ktoré na svahu chránia vaše ruky pred chladom a mrazom. Mnohé modely majú funkčné vlastnosti, medzi ktoré patrí napríklad absorpcia potu či vodeodolnosť. Protišmyková silikónová potlač umožní lepší úchop paličiek a reflexná úprava zaručí dobrú viditeľnosť aj pri horších poveternostných podmienkach. Rukavice sa dajú na zápästí upraviť pomocou suchého zipsu.

Bežecké rukavice pre aktívnych mužov

Na svoje si u nás prídu aj aktívni páni, ktorí si bez behu nevedia predstaviť zimné mesiace. V priedušných rukaviciach s priliehavým strihom vám nebude zima ani v chladných a mrazivých dňoch. Majú tiež integrované reflexné prvky, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť aj pri zníženej viditeľnosti.

Nezabúdame ani na pánov, ktorí sa o svoju kondíciu starajú vo fitku. Pohodlné bezprstové fitness rukavice majú gelové výplne a silikónové protišmykové detaily na dlani, ktoré zaručia bezpečný úchop a obmedzia vytváranie otlakov. Vďaka sťahovacím očkám sa rukavice pohodlne vyzliekajú.