Retiazky pre mužov

Top filtre
Počet produktov: 464

Retiazky pre mužov s vycibreným vkusom

Módne doplnky pre mužov sú medzi pánmi veľmi obľúbené a žiadané. Retiazky rôznych dĺžok pristanú mladším i starším mužom a vhodne doplnia formálne aj neformálne outfity.

Vkusné modely z rôznych materiálov spája precízne vypracovanie a nadčasový dizajn. Veľmi štýlovo pôsobia retiazky z ocele, ktoré majú matnú či leštenú povrchovú úpravu. Modely vyrobené z kombinácie materiálov, ako je napríklad železo, mosadz či zinok, vedia pozdvihnúť každý outfit na úplne nový level.

Pánske retiazky pre manžela, otca či brata

Ak hľadáte dokonalý darček pre pánov akéhokoľvek veku, siahnite po peknej pánskej retiazke. So štýlovou retiazkou so zaujímavým príveskom nikdy nič nepokazíte. Na výber sú aj atraktívne viackusové balenia, ktoré urobia obdarovanému viacnásobnú radosť.

Univerzálne retiazky bez príveskov ukážu pekne s tričkom aj s košeľou. Postriebrené i pozlátené retiazky pôsobia luxusne a štýlovo. Nebojte sa experimentovať a vyskúšať si na krk zavesiť aj dve či tri retiazky naraz.

Ak máte radi originálne doplnky, siahnite po pánskych retiazkach so zaujímavými príveskami, korálkami či sklíčkami alebo s umelou perlou. Medzi pánmi sú mimoriadne obľúbené retiazky s army štítkami, ktoré sú známe aj pod pomenovaním “psie známky.” Sú to vlastne identifikačné štítky, na ktoré sa dá pri niektorých modeloch aj vygravírovať vlastný text.

Originálne kúsky na každý deň

Na Zalande si isto vyberiete vhodnú retiazku podľa svojho vkusu, ktorú budete radi nosiť na stretnutia s priateľmi, na letný festival či do práce. Na výber sú tenké i hrubé retiazky, ktoré sa zapínajú na karabínku, ktorá môže byť ku retiazke pevne pripojená alebo otočná. Takýto vyp zapínania je ideálny, keď si chcete dĺžku nastavovať podľa potreby. Ďalší typ zapínania je magnetické zapínanie, ktoré je veľmi praktické a jednoduché na manipuláciu.

V našej ponuke na Zalande nájdete aj veľmi luxusné modely s ionovým pokovaním, ktoré oceľ niekoľkonásobne spevňuje. Takéto šperky sú potom dostatočne odolné a vhodné aj na každodenné používanie.