Pánske tenisky

Top filtre
Počet produktov: 6 251

Obujte svoje nohy na Zalande do tých najštýlovejších pánskych tenisiek

Vykročte do nového dňa správnou nohou vo vašich nových teniskách, ktoré nájdete v našej ponuke pánskych tenisiek na Zalande. Či už hľadáte klasické štýlové tenisky na voľný čas v ktorých si užijete svoj deň naplno alebo niečo extravagantné- čím oživíte vaše outfity a upútate na ulici pozornosť, niečo jednoduché, minimalistické a elegantné, čo sa hodí rovnako k rifliam, ako aj k obleku, alebo niečo na šport a pohyb ako taký-sme tu pre vás. Pri obrovskom množstve rôznych štýlov, prevedení, farieb a svetoznámych značiek si tu určite vyberiete presne podľa vášho gusta.

Pánske tenisky všetkých typov, pre všetky typy mužov

V našej ponuke pánskych tenisiek na Zalande si určite nájdete toho- naozaj mnoho. Klasické nízke pánske tenisky sú nesmrteľnou stálicou našich botníkov, hodia sa takmer k čomukoľvek, sú úžasne pohodlné a vďaka technologickému progresu v oblasti podrážok v nich hravo zvládnete kráčať celý deň. Vysoké tenisky si svoje pevné miesto vo svete módy vydobili o niečo neskôr, ich unikátny charakter však milujú muži po celom svete. Ponúkajú extra ochranu pre členky a extra stabilitu, no a čo si budeme hovoriť - väčšia plocha, viac priestoru pre dizajnérov na ich unikátne výtvory. Medzi pánskymi teniskami nechýbajú ani skateboardové tenisky, ktoré už dávno nepatria len na skateboardovú dosku, no charakterizujú ich práve vlastnosti pre tento vzrušujúci šport. Ultimátna stabilita, komfort a voľnosť v pohybe, ktorú oceníte rovnako pri trikoch, ako aj pri vychádzke medzi ulicami mesta.

Podpora v každom kroku

Pánske tenisky sú nielen o štýle, ale aj o komforte. Vďaka teniskám elitných, ale aj progresívnych svetových značiek, ktoré využívajú prémiové materiály, si užijete skvelý pocit z nosenia pri každom kroku. Priedušné materiály efektívne odvádzajú pot a udržia vašu nohu v suchu, gumené podrážky vás podržia aj pri krkolomnejších pohybov a zaistia vám stabilitu aj na problematickom povrchu.