Pánske tenisky

Top filtre
Počet produktov: 7 889

Obuj svoje nohy na Zalando do tých najštýlovejších pánskych tenisiek

Vykroč do nového dňa správnou nohou vo svojich nových teniskách, ktoré nájdeš v našej ponuke pánskych tenisiek na Zalando. Či už hľadáš klasické štýlové tenisky na voľný čas v ktorých si užiješ svoj deň naplno alebo niečo extravagantné- čím oživíš svoje outfity a upútaš na ulici pozornosť, niečo jednoduché, minimalistické a elegantné, čo sa hodí rovnako k rifliam, ako aj k obleku, alebo niečo na šport a pohyb ako taký-sme tu pre teba. Pri obrovskom množstve rôznych štýlov, prevedení, farieb a svetoznámych značiek si tu určite vyberieš presne podľa svojho gusta.

Pánske tenisky všetkých typov, pre všetky typy mužov

V našej ponuke pánskych tenisiek na Zalando si určite nájdeš toho- naozaj mnoho. Klasické nízke pánske tenisky sú nesmrteľnou stálicou našich botníkov, hodia sa takmer k čomukoľvek, sú úžasne pohodlné a vďaka technologickému progresu v oblasti podrážok v nich hravo zvládneš kráčať celý deň. Vysoké tenisky si svoje pevné miesto vo svete módy vydobili o niečo neskôr, ich unikátny charakter však milujú muži po celom svete. Ponúkajú extra ochranu pre členky a extra stabilitu, no a čo si budeme hovoriť - väčšia plocha, viac priestoru pre dizajnérov na ich unikátne výtvory. Medzi pánskymi teniskami nechýbajú ani skateboardové tenisky, ktoré už dávno nepatria len na skateboardovú dosku, no charakterizujú ich práve vlastnosti pre tento vzrušujúci šport. Ultimátna stabilita, komfort a voľnosť v pohybe, ktorú oceníš rovnako pri trikoch, ako aj pri vychádzke medzi ulicami mesta.

Podpora v každom kroku

Pánske tenisky sú nielen o štýle, ale aj o komforte. Vďaka teniskám elitných, ale aj progresívnych svetových značiek, ktoré využívajú prémiové materiály, si užiješ skvelý pocit z nosenia pri každom kroku. Priedušné materiály efektívne odvádzajú pot a udržia tvoju nohu v suchu, gumené podrážky ťa podržia aj pri krkolomnejších pohybov a zaistia ti stabilitu aj na problematickom povrchu.