Pánske elegantné topánky

Top filtre
Počet produktov: 696

Pánske biznis topánky na formálne príležitosti aj bežný deň

Pravého gentlemana spoznáte podľa jeho obuvi. Stavte preto na biznis topánky z kvalitného materiálu so špičkovým dizajnom od overeného výrobcu. Na Zalande nájdete značkové pánske poltopánky z pravej kože aj udržateľných materiálov, ktoré spĺňajú tie najvyššie kritériá pre dokonalý vzhľad a pohodlie pri nosení. Nájdite si vášho favorita medzi formálnymi oxfordkami, obľúbenými mokasínami alebo štýlovými topánkami s prackou a remienkom namiesto šnúrok.

Ako nosiť kožené poltopánky k obleku aj na voľný čas

Základným pravidlom pri výbere elegantnej obuvi je to, že čím sú topánky hladšie a tmavšie, tým formálnejšie pôsobia. Aj preto sú šnurovacie oxfordky bez zdobenia najvhodnejšie k obleku na akúkoľvek slávnostnú príležitosť či biznis stretnutie. Šnurovačky s motívom, vzormi alebo prešívaním sú ideálne na menej formálne udalosti, prípadne aj voľný čas. Obľúbenou každodennou, no aj biznis obuvou sú pánske mokasíny. Tie zvyknú byť zdobené prackami, strapcami alebo remienkami, no aj pri nich platí, že čím sú hladšie, tým elegantnejšie pôsobia. Mokasíny s ponožkami preto môžete pokojne zladiť k obleku, bez ponožiek sú však vhodné len na bežné nosenie.

Zatiaľ čo etiketa radí obuť si k obleku ponožky vo farbe nohavíc, trendom na voľnočasové aktivity sú práve farebné, výrazné alebo vtipné ponožky. Tie dodajú vášmu outfitu osobitý a nenapodobiteľný štýl, ktorý si ihneď každý zapamätá. Móda je predsa hra, ktorú s obuvou zo Zalanda môžete hrať podľa vlastných pravidiel.

Jedny kvalitné topánky sú viac ako kvantum nekvalitných

Kvalitné biznis topánky vyzerajú luxusne a navyše vám vydržia dlhší čas. Vyberte si spomedzi šnurovacej alebo našuchovacej obuvi tých najobľúbenejších pánskych značiek. Väčšina má nízky členok a len tenkú podrážku, ktorá pôsobí sofistikovane. Nájdete medzi nimi topánky z hladkej, ale aj brúsenej kože alebo semišu. Vo vašom šatníku by rozhodne mali mať miesto aspoň jedny čierne oxfordky, ale zídu sa vám aj hnedé, modré alebo sivé biznis topánky, ktorými zabodujete nielen na firemnom meetingu, ale aj na rande.