Chinos nohavice pre mužov

Top filtre
Počet produktov: 1 502

C hinos nohavice pre mužov, ktoré nikdy nestratia šmrnc

Jeden z najikonickejších strihov vôbec. Spája eleganciu z konferenčných miestností, neformálnosť bežnej streetovej módy a pohodlie domáceho úboru. Chinos nohavice pre mužov sú skrátka must have kúskom šatníka každého chlapa.

Farby, materiály a dizajnéri

Hoci strih nohavíc sa využíva pri oufitoch, ktoré môžu mať aj formálnejší charakter, chinos nájdete okrem klasickej kráľovskej modrej, či tradičnej čiernej aj v úplne iných, živých farbách. Veľmi obľúbené sa stali napríklad v horčicovo žltej, svetlozelenej, modrej a vínovo červenej. Takéto nohavice sú teda príjemným oživením aj outfitu s jemne biznisovým nádychom.

V materiáloch sú chinos nohavice pre mužov veľmi flexibilné. Vyrábajú sa z látok od rôznych zmesí bavlny až po kúsky z polyesteru. Ak hľadáte elastický a pohodlný kúsok do vášho šatníka, určite siahnite po nohaviciach, ktoré obsahujú aj elastan ako prímesovú zložku. Čím viac ho bude, tým pohodlnejšie a poddajnejšie nohavice vo výsledku budú. Ak zase preferujete hlavne teplé materiály, určite stavte na overenú bavlnu.

Pracovné, ale aj elegantné chinos nohavice pre mužov

Hoci sa na prvý pohľad zdá, že nohavice chinos jednoznačne vychádzajú z oblekových nohavíc, šikovnému oku neunikne podobnosť so strihom robotníckych nohavíc. Chino strih je veľmi univerzálny a tento fakt len podškrtáva jeho potenciál a nespočetné množstvo kombinácií, ktoré s ním môžete vytvoriť. Takéto nohavice sa môžu hodiť k obleku, športovej veste či mikine, ale pri správnom výbere materiálov vám dobre poslúžia aj pri domácich prácach.

Originálne vzory

Čoraz častejšie sa môžete stretnúť aj s tým , že chinos sa stávajú výrazným prvkom outfitu. Stáva sa to hlavne pri originálnych vzorovaných kúskoch, ktoré dodajú ten spávny šmrnc každému aj formálnemu looku. Vyskúšajte si napríklad štvorcované alebo melírované nohavice vo vašej obľúbenej farbe. Váš outfit sa razom zmení na niečo nové a originálne. Práve pri vzoroch hrá veľkú úlohu aj strih a materiál. Pri detailných vzoroch si kvôli dobrému výslednému efektu vyberte skôr hladké materiály a užšie strihy.