Pánske vlnené kabáty

Top filtre
Počet produktov: 219

Elegantné pánske vlnené kabáty top kvality

Vlna je osvedčený materiál v každom módnom období a nie je tomu inak ani pri pánskych kabátoch. V kombinácii s ďalšími zmesovými materiálmi si na Zalande môžete vybrať originálne pánske vlnené kabáty so širokou ponukou možností rôznych farieb a strihov.

Vlnené kabáty pre mužov sa hodia na každodenné nosenie, ale aj ako zvrchníky na obleky. Vďaka množstvu štýlov a detailov si jednoducho vyberiete a prispôsobíte váš výber vášmu existujúcemu šatníku a outfitu.

Čo tak vybrať si z univerzálnej klasiky, ktorá sedí rovnako k džínsom i k obleku? Jednoradové zapínanie na tri gombíky s dĺžkou po stehná, golierom s chlopňou a rovnako s dvoma bočnými vreckami, dnes predstavuje nadčasový model, v ktorom zaujme každý muž.

Vyberte si z nových trendov pánsky vlnený kabát.

Na klasiku nadväzujú aj modely, ktoré viac pracujú so strihom. Trendy sú dnes aj pánske vlnené kabáty s prekrytým zipsom a patentovanými gombíkmi. Kabát so stojatým golierom získa po zapnutí originálny asymetricky strih, čím sa budete cítit pohodlne a vyzerať doslova šik.

Bočné otvorené vrecká zase dávajú pánskym vlneným kabátom prirodzenú ležérnosť. Na výber máte až zo šiestich farebných odtieňov, čím si na Zalande prídu na svoje aj tí najnáročnejší zákazníci.

Ďalší štýl pripomínajúci predĺžené sako prináša vlnený kabát s dvojradovým zapínaním ozdobných kovových gombíkov. Jeho jedinečnosť dopĺňa lemovaný golier, vypchávky na pleciach a sťahovacie manžety na konci rukávov.

Pánske vlnené kabáty pre rôzne príležitosti

K pánskym kabátom neodmysliteľne patria aj kárované vzory. Čo tak vybrať si zo zaujímavej čierno-bielej kombinácie?

Kúsok retra prináša aj trojštvrťový kabát s kapucňou. Neprehliadnuteľný je najmä svojím zapínaním. Zips je skrytý pod dvojitým lemom, na ktorom sú výrazné biele šnúrky, ktoré sa zapínajú vkusnými drevenými gombíkmi. Elegantnejší kabát pre mužov s výložkami a dvojradovým zapínaním s bočnými vreckami zase dopĺňa opasok, vďaka ktorým zvýrazníte svoj zmysel pre eleganciu.