Katalóg

Top filtre
Počet produktov: 1 527

Kúsok leta po celý rok – spoznaj značku O’Neill

Značka O’Neill je skutočnou legendou sveta surfovania – koniec koncov, táto značka redefinovala celý šport. Možno ťa však prekvapí, že tento globálny fenomén, ktorý dávno prekročil hranice svojho športu, začínal ako malý garážový obchodík v San Franciscu.

Boli začiatky 50. rokov minulého storočia, keď sa mladý muž menom Jack O’Neill rozhodol experimentovať s neoprénom – materiálom, ktorý je dnes už bežnou súčasťou tohto športu. Jack vo svojej garáži vytvoril vôbec prvý neoprénový oblek na surfovanie na svete, vďaka čomu doslova transformoval celý šport a spravil z neho v momente celoročnú aktivitu. Táto udalosť, ktorá nastala v roku 1952, zároveň zadefinovala začiatok značky O’Neill.

Dnes je značka O’Neill ďaleko viac než len neoprény, v jej kolekcii nájdeš nádherné a štýlové módne kúsky, inšpirované oceánom, surfovaním a letným slnkom, či už sú to tričká pre ženy, plavky alebo plážové šaty.

Značka, ktorá definuje trendy

Za desaťročia svojho fungovania je značka O’Neill ikonou sveta surfovania a s vývojom celého športu ide ruka v ruke, významne ho ovplyvňuje a tvaruje celú surferskú kultúru. So svojimi neoprénmi, v ktorých je absolútnou svetovou špičkou a mnohé značky ju v tomto ohľade len nasledujú, neustále posúva hranice možného, zlepšuje ich výkon, zlepšuje ich komfort a posúva ich celkovú odolnosť.

Táto najvyššia kvalita, ktorá je pre ostatných nastavenou latkou, nechýba ani iným produktom z dielne O’Neill. Prvotriedne plavky zvládnu aj výzvy súvisiace s vplyvom slanej vody, voľnočasové oblečenie je prispôsobené horúcim dňom na pláži, takže je z priedušných materiálov, ktoré fantasticky odvádzajú vlhkosť.

Produkty O’Neill pre tých, ktorí neberú život príliš vážne

Hoci značka O’Neill nielen vo svete surfingu veľa znamená, predstavila mnohé inovácie a so samotným neoprénom prakticky stvorila úplne nový segment, stále je to vo svojom duchu značka pre ľudí, ktorí neberú svet naokolo príliš vážne, dokážu vypnúť, užívať si leto a krásu slnečných dní. Táto filozofia, alebo skôr prístup k životu, sa prejavuje aj na dizajne jednotlivých produktov, ktoré sú tak nielen technologicky vychytané do posledného detailu, ale aj naozaj štýlové. Typické plážové šortky reflektujú energiu surferskej kultúry, bikiny zase najlichotivejším spôsobom zvýraznia krivky tvojho tela a dodajú ti pre dni na pláži extra dávku sebadôvery.

Nelimituj sa na pláž

O’Neill si však môžeš užiť aj mimo pláže, od tričiek s potlačou, až po pohodlné a hrejivé mikiny s kapucňou, ktoré sú ako stvorené pre pohodové chvíle, keď slnko zapadne za horizont a aj tie letné teploty predsa len trochu klesnú.

Či už teda chytáš tú správnu vlnu, alebo sa ti len páči štýl, ktorý je inšpirovaný surferskou kultúrou, O’Neill ti ponúka možnosť nosiť leto so sebou hoci aj po celý rok a je tou najlepšou pripomienkou, že dobrodružstvo je vždy na dosah.