Pánske mokasíny so šnúrkami

Top filtre
Počet produktov: 88

Námornícky šarm v prístave aj v meste s pánskymi topánkami na loď

Pánske topánky na loď sú dokonalou kombináciou funkčnosti a štýlu. Aj preto sa za dlhú dobu svojej existencie, keď pôvodne vznikli ako obuv, ktorá mala vďaka svojej robustnej podrážke zabrániť pádu z jachty, stali nesmrteľnou klasikou pánskych botníkov, ktorá rozhodne nie je pre každého, no o to viac charakteru vyžaruje a o to viac zaujme na nohách dobre oblečeného muža. Pánske topánky na loď sú aj dnes vynikajúcou voľbou pre dobrodruhov, ktorí sa radi plavia po otvorenom mori, no dokážu toho oveľa viac. Nielen v prímorských letoviskách, ale aj v uliciach akýchkoľvek miest, sú synonymom pre ultimátny letný štýl. Ikonické šnúrovacie zaväzovanie a robustná podrážka ponúkajú výhody, ktoré oceníte prakticky kdekoľvek.

Pánske topánky na loď pre vzrušujúce letné kombinácie

Ťažko by ste hľadali štýlovejšiu obuv, ktorá by sa lepšie hodila k typickým letným outfitom. Pánske topánky na loď výborne zapasujú ku klasickej a nedbalej letnej kombinácii trička a šortiek, no fantasticky vyzerajú aj skombinované s formálnejšími outfitmi, ktorým dodávajú veľmi svieži a neopozeraný šarm. V našej ponuke pánskych topánok na loď nájdete najmä typické farby pre tento typ obuvi, či už hovoríme o hnedej alebo čiernej koži, prípadne o námorníckej modrej, no nechýbajú tu ani zaujímavé a svieže farby, ktoré vám dovolia trochu sa so svojim štýlom vyhrať a vytvoriť niečo naozaj nevšedné, čo zaujme. V kombinácii s dobre padnúcou košeľou s vyhrnutými rukávmi a skrátenými nohavicami budete hviezdou každej letnej párty. A keď sa ochladí? Jednoduché biele tričko, ľahké sako, tmavé džínsy a smelo do ulíc.

Aj klasika môže mať šmrnc

Klasická pánska móda má niečo do seba, no neponúka toľko možností na kreativitu ako najnovšie trendy. Pánske topánky na loď sú ale výnimkou. Nesmrteľná klasika z klasických materiálov ako je koža či semiš, no stále dostatočne vzrušujúca na to, aby zaujala pohľady okoloidúcich.