Designer šaty

Top filtre
Počet produktov: 1 207

Designer šaty na najkrajšie ročné obdobie v roku

Designer šaty sú také kúsky outfitu, ktoré by nemali chýbať v žiadnom dámskom šatníku. Mnohé z nich sa používajú najmä na slávnostné podujatia, ale ponuka na Zalande je tak pestrá, že tu nájdete šaty na akúkoľvek príležitosť. Stovky šiat najrôznejších strihov, farebných odtieňov a vzorov môžete vyberať s tou správnou dĺžkou. Vďaka tomu zažiarite na ďalšom rande, ale aj v kancelárií či prechádzke s kamoškami. Designer šaty stačí efektne zladiť vhodnými topánkami a jemnými doplnkami a je to. S týmito kúskami outfitu sa budete cítiť pohodlne a sebavedomo - čo viac si môžete priať.

Šaty od kvalitných designer značiek, z ktorých cítiť eleganciu

Šaty od kvalitných designer značiek majú tak trochu zvláštnu auru. Vyžaruje z nich šmrnc a elegancia už na prvý pohľad. Môžu byť kratšie pre slnečnejšie dni, kedy je každý kúsok oblečenia navyše zbytočný alebo dlhšie, použiteľné na väčšinu spoločenských podujatí. Na Zalande nájdete také kúsky, ktorým lem šiat končí pod členkom, prípadne je do polovice opätku - to je vraj ideálna dĺžka. Dámy takisto obľubujú voľnejšie šaty, z ktorých vyžaruje ženskosť. Potom už len stačí doladiť farebné vzory a odtiene korešpondujúce s pripravovanou udalosťou a je to.

Designer šaty a k nim tenisky či ľahká obuv? Pokojne!

Platí, že designer šaty môžu byť tiež maximálne pohodové i neformálne. Ak preferujete ležérny štýl, skúste designer šaty z bavlny či teplákoviny a pokojne k nim pridajte svoje obľúbené sneakersy. Ideálne festivalová či párty garderóba. Navyše, ak k takýmto designer šatám pridáte ešte aj šatku alebo rifľovú bundu či svetrík - pripravíte sa aj na prípadnú chladnú noc alebo ráno. Navyše, ak vám nie je jedno, čo sa deje s našou planétou, môžete sa poobzerať aj po udržateľnej výrobe, ktorú v prípade designer šiat nájdete na Zalande v mnohých kúskoch. Napríklad polyester a elastan majú výborné vlastnosti a vďaka tomu, že vedia byť recyklované - šetria našu planétu pred dodatočným odpadom.