Designer sukne

Top filtre
Počet produktov: 275

Designer sukne vám dodajú štýl v zime i v lete

Ak hľadáte sukne, v ktorých sa môžete cítiť upravene, elegantne a žensky, ste tu správne. Na Zalande nájdete exkluzívne dizajnérske kúsky, v ktorých budete žiariť v práci, na spoločenských udalostiach, aj vo chvíľach voľného času.

Na Zalande vás prekvapíme pestrou ponukou strihov, dĺžok a štýlov. Okrem elegantných modelov, ktoré sa hodia do práce, u nás nájdete aj extravagantné modely, ktoré vynosíte do klubu či na večierky. Inšpirujte sa a vyberte si sukňu, o ktorej ste už dlho snívali.

Dizajnérske sukne sú základným kameňom elegantného šatníka

Klasická úzka jednofarebná sukňa sa hodí na takmer každú príležitosť. Dizajnérske sukne na Zalande vynikajú skvelo padnúcimi strihmi a majstrovským spracovaním. Ten pravý model si u nás nájdu dámy každého vkusu.

Romantické široké sukne vynosíte najmä v lete. Hodia sa k nim jednofarebné tričká či tielka s úzkymi ramienkami. Nestarnúce plisované sukne s áčkovým strihom pôsobia veľmi mladistvo a žensky, a preto by nemali chýbať v šatníku žiadnej elegantnej dámy.

Na letný festival či na koncert obľúbenej skupiny vyrazte v krátkej rifľovej sukni. Vybrať si možete zo skutočne pestrej ponuky farebných odtieňov a štýlov. Odvážnejšie dámy, ktoré preferujú extravagantnú módu, ocenia originálne designer sukne asymetrického strihu, v ktorých určite nezapadnú v sivom dave.

Buďte štýlová a cíťte sa vo svojej koži fantasticky

Designer sukne z našej ponuky pristanú dámam každého veku či konfekčnej veľkosti. Dajú sa kombinovať s blúzkami, výraznými topmi či s obyčajným tričkom. Je len na vás, pre aký štýl sa rozhodnete. Jedno je však isté – v sukniach z ponuky na Zalande sa budete cítiť fantasticky, žensky a atraktívne.

V našej ponuke nájdete aj modely označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť”. Takéto sukne boli vyrobené z materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Pri pestovaní udržateľnej bavlny, ktorá sa používa na výrobu denimu, neboli použité nebezpečné pesticídy a bolo spotrebované menšie množstvo vody.