Designer hodinky pre ženy

Top filtre
Počet produktov: 46

Designer hodinky pre ženy, ktoré milujú nadčasovú kvalitu

Spomaľte a nájdite si čas, aby ste objavili unikátnu kolekciu designer hodiniek pre ženy. Modely na Zalande zaujmú nielen dizajnom, ale aj kvalitou, ktorá pretrvá veky.

Kvalitné hodinky poslúžia aj ako nezabudnuteľný dar k maturite, promócii či k významnému životnému jubileu. Vyberte si z našej ponuky hodinky v atraktívnom darčekovom balení a potešte seba či vašich najbližších.

Dizajnérske dámske hodinky, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Hodinky z nehrdzavejúcej ocele sú nesmierne presné a spoľahlivé. Leštená povrchová úprava im prepožičiava vysoký lesk a vďaka zatváracej pracke na ruke pevne sedia. Veľmi praktické sú analógové modely s vodotesnosťou 5 ATM, ktoré znesú aj bežné umývanie rúk či sprchovanie.

Športovo založené dámy siahnu po modeloch s robustnejším náramkom. Chronografické dizajnérske dámske hodinky vynikajú voodotenosťou a majú mechanizmus Quartz.

Sú mimoriadne praktické a okrem času zobrazujú i dátum, ba dokonca majú aj stopky. Niektoré modely môžu mať vodotesnosť až 10 ATM, čo znamemá že sa v nich dá i plávať a potápať.

Hodinky ako krásny šperk

Atraktívne hodinky na zápästí pôsobia ako vzácny šperk. Vyniknú s elegantnými outfitmi aj so športovo-elegantnou módou. Designer hodinky pre ženy môžu mať remienky vyrobené z rôznych materiálov, ako napríklad z kvalitnej a trvácnej kože, ľahko udržiavateľného silikónu či z odolnej nehrdzavejúcej ocele. Ciferníky hodiniek môžu zdobiť žiarivé kamene či zaujímavá potlač. Nesmierne atraktívne sú modely, ktoré okrem času ukazujú i fázy mesiaca.

Mnohé z modelov v našej ponuke na Zalande sú tvz. unisex, čo znamená, že výborne vyzerajú pre dámy aj mužov. Ak si želáš hodinky darovať svojim blízkym, siahnite po modeloch s pekným darčekovým balením. Hodinky uložené v dizajnérskej škatuľke potešia už na prvý pohľad. Objavte aj vy kolekciu úžasných dámskych dizajnérskych hodiniek na Zalande a nechajte sa unášať ich nadčasovým štýlom, eleganciou a kvalitou. Niektoré z hodiniek v našej ponuke boli vyrobené z recyklovaných materiálov, ktoré pomáhajú znižovať uhlíkovú stopu. Môžu mať recyklovanú plastovú vložku z mikrovlákna, ktorá je odolná a dlho vydrží. Takéto modely nájdete označené zeleným štítkom s nápisom "Udržateľnosť."