Designer lodičky

Top filtre
Počet produktov: 170

Designer lodičky, ktoré vás uchvátia nadčasovou krásou

Lodičky sú veľmi populárny typ obuvi, ktorý dodáva ženám eleganciu a gráciu. Na Zalande si vyberiete ten pravý pár lodičiek, ktoré zvýraznia krásu vašich nôh a dodajú vášmu outfitu ten správny šmrnc.

Luxusné dámske lodičky využijete každý deň. V práci vám dodajú sebavedomie na mítingu s klientami, večer vás okrášlia na spoločenskom večierku a cez víkend prepožičajú punc dokonalosti pri návšteve divadla.

Dámske značkové lodičky od zvučných dizajnérov kvalitnej obuvi

Na Zalande nájdete lodičky každého vypu. Pohodlné modely na nízkom podpätku, ihličkové lodičky, v ktorých budete neprehliadnuteľná, aj modely s otvorenou pätou či špičkou. Záleží len na vašom vkuse, pre aký typ sa rozhodnete.

Veľmi populárne a pohodlné sú dámske značkové lodičky na klinovom podpätku. Sú stabilné a nezaťažujú pri chodzi kĺby ani chodidlo. Ku elegantným večerným róbam sa však viac hodia modely na úzkom ihličkovom podpätku, ktoré dodajú nohám na elegancii a ladnosti.

V našej ponuke si vyberú aj dámy milujúce extravagantnú módu. Designer lodičky od najznámejších dizajnérov sú zárukou toho, že budete mať na nohách naozaj unikátne módne kúsky. Vyberte si napríklad model s kožušinkou alebo lodičky s netradičným tvarom podpätku a pripravte sa na to, že sa za vami budú otáčať všetky hlavy.

Lodičky – naša vášeň

Máte dnes náladu na niečo bláznivé? Vyberte si na Zalande svieže oranžové či zelené lodičky z kvalitnej kože, alebo retro model na platformovom opätku. Ak máte radšej klasiku, siahnite po lodičkách s otvorenou pätou, ktoré majú zvršok ušitý z vysokokvalitnej kože. Na výber sú modely s hranatou, okrúhlou i špicatou špičkou topánky. Zabávajte sa, hrajte sa a vytvárajte neopakovateľné outfity každý deň.

Kvalitná dizajnérska móda by nemala byť len nadčasová a štýlová, ale aj citlivá k téme životného prostredia. Preto v našej ponuke nájdete aj produkty, ktoré sú tvz. udržateľné. Znamená to, že boli vyrobené ekologickým spôsobom výrobcami, ktorí sa správajú zodpovedne k životnému prostrediu. Takéto produkty nájdete označené nápisom “Udržateľnosť.”