Designer doplnky pre ženy

Top filtre
Počet produktov: 3 106

Designer doplnky pre ženy, ktoré zvýraznia váš outfit

Objavte s nami jedinečnú kolekciu designer dámskych doplnkov, ktoré sú originálne a ktoré posunú váš štýl na úplne nový level. Okrem bohatej ponuky slnečných okuliarov u nás nájdete vlasové doplnky, hodinky, pokrývky hlavy či puzdrá na mobilné telefóny.

Správne vybraný doplnok dokáže robiť naozaj divy. Drobná šatka či slnečné okuliare s farebnými sklami majú moc zmeniť fádny outfit na model hodný módneho magazínu. S doplnkami sa dá hrať, zabávať a experimentovať. Pripojte sa k tejto hre s módou ku nám aj vy.

Dizajnérske dámske doplnky pre všetky generácie žien

U nás si vyberie každá žena bez ohľadu na vek. Z luxusnej ponuky slnečných okuliarov oslovia napríklad modely s tvz. motýlím rámom, ktoré majú farebný gradient a účinnú UV ochranu. Okuliare majú pekný obal a poslúžia aj ako vítaný darček k narodeninám. Dizajnérske dámske doplnky sú nadčasové a vydržia dlho.

Mobilný telefón berieme doruky niekoľkokrát denne. Moderné obaly, ktoré nájdete v ponuke na Zalande, okrem estetickej funkcie plnia aj funkciu ochrannú a chránia citlivé zariadenie pred mechanickým poškodením. Vybrať si môžete elegantné tmavé obaly, ale aj originálne a pestré modely, ktoré vám rozjasnia deň.

V horúcich letných dňoch si chráňte citlivú pokožku hlavy s čiapkami či klobúčikmi z našej ponuky. Ak ste športový vyp, siahnitete po čiapke so šiltom. Romantické vypy uvítajú pestrú ponuku klobúčikov a vlasových šatiek, ktoré vyniknú na dlhých i krátkych vlasoch.

Buďte šik za každých okolností

Aj najmenší módny doplnok dokáže vyčarovať módnu kreáciu, ktorá zaujme svojou originalitou a štýlom. Či už je to zaujímavý opasok s retiazkou, ktorý sa bude vynímať na maxisukni, alebo je to ľahký ľanový šál, doplnky jednoducho robia kúzelné divy. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou designer doplnkov pre ženy a vyberte si kúsky, ktoré si zamilujete.

Mnohé z produktov na Zalande nájdete označené zeleným štítkom s nápisom “Udržateľnosť.” Znamená to, že boli vyrobené ekologickým spôsobom, alebo s vysokým percentom organických či recyklovaných materiálov. Medzi takéto materiály patrí napríklad organická bavlna, pri ktorej pestovaní neboli použité nebezpečné syntetické hnojivá a pesticídy.