Detské klasické kabáty

Top filtre
Počet produktov: 44

Detské klasické kabáty rôznych strihov a farieb

Kvalitný kabát klasického strihu by mal byť súčasťou šatníka nielen dospelákov, ale aj detí. Na Zalande nájdete prekrásne modely vhodné do sychravých jesenných dní, zimné kabáty a kabáty, ktoré deti ocenia v prvých jarných dňoch.

Detské klasické kabáty pristanú deťom každého veku a pohlavia. Vyrobené sú z kvalitných trvácnych materiálov, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné normy. Na výber sú modely s kapucňou, teplé vatované kabáty, ale aj modely z ľahších materiálov, ktoré deti využijú v premenlivom počasí.

Detské kabáty: V teplúčku a v suchu aj keď prší či padá sneh

Modely s teplým vatovaním a s kapucňou s umelou kožušinkou zaručene udržia drobcov v teple aj v najchladnejších dňoch. Vďaka vysokému golieru a pevným manžetám chlad neprenikne ku pokožke. Niektoré modely majú odnímateľnú kapucňu alebo odnímateľný kožušinkový lem.

V sychravom daždivom dni zostanú detičky v suchu v kabátiku s vodoodolnou úpravou. Mnohé modely do dažďa majú navyše praktické reflexné prvky, vďaka ktorým budú deti bezpečne viditeľné aj pri zníženej viditeľnosti.

Klasický trenčkot s hrubým opaskom či pásom vyzerá fantasticky s nohavicami i so sukňou či šatami. Na golier s chlopňou sa dajú pripevniť hravé ozdoby, ktoré model osviežia a dodajú mu detskú hravosť. Ku slušným nohaviciam sa hodia vlnené kabáty s výrazným dvojradovým zapínaním na gombíky. Do priestranných vreciek s vnútorným švom sa zmestia rukavice či vreckovka.

Kvalitné materiály sú základ

Detské klasické kabáty na Zalande pochádzajú od renomovaných výrobcov detskej módy, ktorí vedia, že oblečenie pre deti musí byť nielen pekné, ale aj kvalitné a trvácne. Modely sú vyrobené napríklad z polyesteru s prímesou vlny, z bavlny či z vlny s prímesou akrylu a elastanu. Modely s podšívkou perfektne izolujú chlad a udržia deti v príjemnom teple.

Nám na Zalande veľmi záleží na životnom prostredí, a preto ponúkame aj trvalo udržateľnú módu. Takéto produkty nájdete označené zeleným štítkom “Udržateľnosť,” čo znamená, že boli vyrobené z recyklovateľných materiálov, alebo z materiálov pochádzajúcich z ekologického hospodárstva.