Detské zimné kabáty

Top filtre
Počet produktov: 178

Detské zimné kabáty, ktoré poskytnú perfektné krytie

Vonku začína primŕzať a vy sa chystáte so svojím juniorom na dobrodružnú cestu zasneženým parkom. Oblečte svojho malého bádateľa do jedného z detských zimných kabátov z našej ponuky a môžete spolu bezpečne vyraziť naprieč chladnou zimnou krajinou.

V prvom rade detské kabáty prinesú drobcovi nevídaný komfort. O ten sa postarajú vysoko kvalitné materiály použité na ich výrobu. Vonkajšia textília je odolná a podšívka je extra príjemná na dotyk. Celkovo majú detské zimné kabáty napriek svojej zdanlivej váhe ľahkú konštrukciu, ktorá nezaťažuje pri chodení.

Farebných prevedení a ich kombinácií je v ponuke množstvo. Oku lahodiace grafiky s chutnými detskými námetmi vyčarujú úsmev na drobcovej tvári. Určite si s juniorom bez problémov vyberiete model, ktorý sa zapáči obom.

S detskými zimnými kabátmi nemá chlad a dážď šancu

Detské zimné kabáty sú zvyčajne dlhé až po kolená, čím poskytujú perfektné krytie krížov a chrbta celkovo. Výplň teplým vatovaním je zaručený recept na príjemné teplúčko aj počas chladných dní. Materiál vonkajšej textílie má vodeodolnú úpravu. Vďaka svojej vodotesnosti udrží juniora v príjemnom suchu aj keď zapadne do poriadneho záveju. Alebo keď sa na vás po ceste spustí nečakaný dážď.

Krytie proti chladu a vlhkosti ešte zvyšujú kapucne. Polstrované príjemnými látkami dožičia komfort aj v podmienkach značne nepriaznivého počasia.

Široký výber kvalitného odolného oblečenia

Pripravte juniora na vrtochy chladného počasia s detskými zimnými kabátmi. Kvalitné látky plné komfortu a nepremokavý materiál sa o to bez problémov postarajú.

Kabáty sú vo výsledku odolným oblečením, o ktoré sa netreba nejako zložito starať. Prať ich odporúčame na jemnom programe. Aby sa zbytočne nepoškodili, nie je vhodné ich sušiť v bubnovej sušičke ani žehliť. Konkrétny postup a tipy nájdete pri vybranom kúsku.

V našej ponuke nájdete mnoho kúskov od výrobcov, ktorí používajú ekologicky pestované alebo recyklované materiály. Aj takýmto spôsobom chceme napomôcť k rozšíreniu šetrnejšieho prístupu k prírodným zdrojom a zelenším zajtrajškom pre naše deti.