Tričká na kúpanie a surf pre deti

Top filtre
Počet produktov: 81

Textilné vesty a košele na surf pre deti,ktoré zdolajú každú vlnu

Pripravte sa celá rodinka na dovolenku plnú vĺn s košeľami na surf jedine na Zalande. Naša široká ponuka produktov vám dáva široký výber, ktorý vám jednoducho nesmie ujsť. Vďaka našej selekcií známych značiek, ponúkame práve tie obľúbené a kvalitné.

Či už sú to textilné vesty na bežné nosenie, alebo pevné košele na surf, tak je dôležitá kvalita ich materiálov. Prezrite si z našej ponuky materiálov ako pevný nylon, flexibilný elastán, alebo odolný polyester. Pridajte sa k nám na ceste k ekologickejšej budúcnosti módneho priemyslu kúpou vesty alebo košele z udržateľných materiálov, ako recyklovaný polyester. Udržateľné výrobky na našom eshope boli overené buď recyklačnou normou, alebo samostatným recyklačným programom značky. Naše produkty sú dostupné pre chlapcov a dievčatá vekových kategórií od bábätiek po dospievajúcich rôznych vypov veľkostí.

Košele na surf do každej vlny mora

Košele na surf sú všeobecne využiteľné aj mimo surfovanie, ako napríklad len tak do vody pre citlivú pokožku na slnko. Okrem jasnej použiteľnosti na surf, naše košele sú plné zábavných dizajnov, ktoré si vaše dieťa určite zamiluje. Ponúkame rôzne dĺžky rukávov ako klasické krátke, alebo aj do chladnejšej vody aj s dlhým rukávom. Nezabudnite si prezrieť aj textilné vesty, ktoré zahrejú počas zimných dní s veľkou dávkou štýlu.

Nenechajte si ujsť rôzne košele a vesty, ktoré veľmi dobre poslúžia či už na rodinnej dovolenke pri mori, alebo len tak počas letných dní. Naše výhodné ceny vám zaručia spokojnosť s nákupom ako s čerešničkou na torte.

Najkrajšie dovolenky sú v efektívnej príprave

Na našom eshope si dávame záležať na konštantnej dostupnosti produktov, preto máme dostupné kolekcie počas celého roka. Rovnako nám prichádzajú nové produkty buď každý týždeň, alebo mesiac, tak nezmeškáte módne novinky a trendy.

Pre akýkoľvek produkt sa rozhodnete, na Zalande máme jedine to pravé orechové. Preto neváhajte a prezrite si z jedinečnej ponuky.