Detské kabáty

Top filtre
Počet produktov: 203

Detské kabáty pre kvalitné zahriatie

Do sychravých dní a divokého počasia každé dieťa potrebuje kvalitný a odolný kabát. U nás na Zalande máme pre vás selekciu detských kabátov, z ktorých vám padnú jeden alebo dva modely určite do oka. Či už len na letmý jesenný dážď alebo na zimné a silné vetry. Vyberte aj z tých najlepších značiek a prezrite si štýlové a kvalitné kabáty vhodné do každého počasia.

Hľadáte podľa materiálu, ale nikde ste nenašli ten pravý kabát? U nás sa môžete tešiť z množstva kabátov z rôznych kvalitných materiálov ako polyester s podšívkou bavlny. Rovnako u nás nájdete ekologickejšie variácie polyestru so šetrným nylonom. Z detských kabátov ponúkame pre rôzne vekové kategórie – od bábätiek až po dospievajúcich.

Prší prší len sa leje- kabátik vás pekne hreje!

Multifunkčnosť detských kabátov je len jedna z mnoho vecí, čo na nich tak zbožňujeme. Skúste napríklad ľahký jesenný kabát s kapucňou, kde hry v lístí budú o to zábavnejšie. Do decembrového počasia skúste zimný a viacvrstvový kabát s teplým vatovaním pre zahriatie kdekoľvek si kabát zoberie vaše dieťa.

Do školy, škôlky či jasieľ- dobrý a kvalitný kabát je potrebný na každodenné výlety. Rovnako môže vaše dieťa zažiariť so zábavnými a farebnými dizajnmi známych postavičiek a potlačí. Určite neprehliadnite moderné kabáty z umelej kožušinky s leopardím vzorom či tým kvetinovým. Pre chlapcov u nás nájdete pevné a maskáčové kabáty s jemne vypchatou výplňou a peknou farbou. Špeciálne bundy do dažďa sú výnimočne vytvorené tak, aby boli odolné voči vetru aj dažďu.

Trendy kabáty držia v suchu

Z nášho výberu si vaše dieťa určite vyberie, keďže si dávame záležať na variabilite sortimentu. Prezrite si zo známych značiek aj kabáty s populárnymi postavičkami, ktoré určite potešia malých fanúšikov.

Detské časy sú sviežim dobrodružstvom, ktoré potrebuje zahriatie na dôležité cesty. Aj keď je to len do školy alebo na ihrisko.