Detské nočné oblečenie

Top filtre
Počet produktov: 1 140

Detské nočné oblečenie: pohodlné a kvalitné outfity na spanie

Rodičia sa snažia dať svojim najmenším ratolestiam vždy to najlepšie. To platí nepochybne aj o pyžame, resp. detskom nočnom oblečení. Je to predsa outfit, v ktorom deti trávia veľkú časť svojho dňa, resp. noci. Na Zalande preto nájdete v sekcii detského nočného oblečenia také pyžamo, ktoré v sebe snúbi hravý dizajn, kvalitné vyhotovenie a tiež pohodlný strih. Pre svoje ratolesti tak môžete vyberať zo stoviek druhov detského nočného oblečenia a je tak veľká šanca, že podľa kritérií ako cena, farba, značka, pohlavie či použitý materiál nájdete to pravé pre svoje dieťatko.

Trendy pyžamá pre najmenších spáčov

Deti sa radi inšpirujú v oblečení podľa svojich rodičov a tak aj v sekcii detského nočného oblečenia nájdete minimalistické pyžamá, ale aj krásne obrázkové kúsky, ktoré oslovia malých i veľkých spáčov. Pohodlie a kvalita vyhotovenia sú pre oddych dôležité aj pre tých najmenších. V sekcii detského nočného oblečenia sa nachádzajú pyžamá či nočné košele vhodné pre teplejšie, ale aj chladnejšie noci. Viete tak nájsť to pravé pre všetky ročné obdobia. Detské nočné oblečenie je o to zaujímavejšie, že v ponuke možno nájsť detské motívy zo známych rozprávok či príbehov. Deti si tak ľahšie osvoja svoje nové pyžamá.

Celoročné detské nočné oblečenie

V ponuke na Zalande nájdete okrem tradičných dievčenských nočných košielok aj klasické dvojdielne detské pyžamo, pozostávajúce z trička a nohavíc. Tieto kúsky sú praktické najmä uprostred zimnej sezóny, ale aj pre deti, ktoré sa v noci ľahko „odkopú“ spod periny. Aj samotnú ponuku na Zalande môžete filtrovať podľa toho, či dieťa preferuje skôr kratšie alebo dlhšie prevedenie detského nočného oblečenia. Vyberať možno aj z rôznych materiálov ako je 100% bavlna, hodváb, teplákovina, polyester a mnohých ďalších. V prípade detí je obľúbená najmä spomínaná bavlna, ktorá vďaka prímesi z elastickej zložky zaručuje komfort a dostatočnú pružnosť počas celej noci.